img

Hotel Lavender

www.hotellavender.pl

W sercu Krakowa powstaje, nowy klimatyczny, hotel mieszczący się w zabytkowej kamienicy, nieopodal Rynku Głównego.

Lokalizacja hotelu, jest idealna dla wszystkich szukających miejsca, które gwarantuje bliskość zabytków, rozwiniętej sieci gastronomicznej jak i środków transportu. Wystarczy kilku minutowy spacer, z ulicy Długiej 49, by cieszyć się z atrakcji Rynku Głównego.

Butikowe wnętrza Hotelu Lavender są nowocześnie zaprojektowane, połączone z elementami dawnej architektury. Mimo wszystko czuć tu klimat starego Krakowa. Na plus zasługuje bogata oferta. Restauracja z tarasem, lobby czy bar zadowolą nie tylko turystów czy miejscowych smakoszy, ale także ludzi biznesu. Pracownicy recepcji będą do dyspozycji gości przez całą dobę. Na terenie obiektu będzie można korzystać z WiFi.

Sale konferencyjne

Przygotowano pełne zaplecze konferencyjne. W trzech pomieszczeniach, odpowiednio przygotowanych i zaopatrzonych w odpowiedni sprzęt, będzie można zorganizować każde spotkanie biznesowe. Podczas odbywających się eventów, sala hotelowej restauracji, będzie dostosowana do potrzeb gości konferencji.

Pokoje

Zaplanowano 37 pokoi oraz apartamentów na 4 piętrach. Zadbano o szeroką grupę klientów. W hotelu znajdziemy pokoje: przygotowane dla biznesu (jednoosobowe Business), apartamenty rodzinne ( mogące pomieścić 4 osoby) oraz dwuosobowe (TWIN i DBL). Projektując przestrzenie w pokojach pomyślano o niezbędnych sprzętach do pracy jak i odpoczynku. Znajdziemy tu biurko do pracy, jak i mini bar z zestawem do parzenia kawy i herbaty. Nie zapomniano także o telewizorze i stałym dostępie do Internetu (WiFi).

Planowane otwarcie

Pierwszych gości hotel planuje przyjąć na przełomie marca/ kwietnia 2018 roku.

Data publikacji: 03.01.2018

Nasi partnerzy