\ Aktualności Kraków - Hotele konferencyjne w Krakowie z noclegiem na ponad 300 osób
img

Hotele konferencyjne w Krakowie z noclegiem na ponad 300 osób


hotel wyspianski


1. Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański w Krakowie to nowoczesny, elegancki obiekt, który cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i osób przybywających do stolicy Małopolski w celach biznesowych. Doskonale zaprojektowane centrum konferencyjne hotelu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji, szkoleń, eventów oraz wszelkich imprez branżowych. Hotel dysponuje pięcioma przestronnymi, efektownie urządzonymi salami o zróżnicowanej powierzchni, które w razie potrzeby można ze sobą łączyć, dodatkowo zwiększając powierzchnię konferencyjną.

Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Wyspiański są profesjonalnie zaprojektowane, a także posiadają odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie oraz klimatyzację. Dzięki temu można organizować w nich wydarzenia zarówno na niewielką skalę, jak i o zasięgu międzynarodowym. Sale posiadają wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz multimedialny, rzutniki, ekrany i projektory, które zapewniają bezproblemowe przygotowanie konferencji czy szkolenia. Uczestnicy wydarzeń mają również możliwość korzystania z bezpłatnego, bezprzewodowego wi-fi. Hotel Wyspiański posiada świetne zaplecze gastronomiczne – hotelowa restauracja jest w stanie przygotować zarówno poczęstunek w przerwie kawowej, jak i eleganckie przyjęcia czy biznesowe lunche.

W Hotelu Wyspiański można zorganizować zarówno kilkugodzinne spotkanie czy szkolenie, jak i większe, kilkudniowe wydarzenie. Hotel posiada ponad 500 miejsc noclegowych o doskonałym standardzie, a także sporo atrakcji i udogodnień, z których mogą korzystać wszyscy hotelowi goście. Uczestnicy branżowych wydarzeń mają więc zapewniony nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale również świetne warunki do wypoczynku. Hotel położony jest w doskonałej lokalizacji, posiada strzeżony parking, na którym zmieści się bez problemu kilkadziesiąt aut. Obiekt znajduje się w pobliżu zabytkowej dzielnicy Krakowa, dzięki czemu uczestnicy konferencji mogą spędzać czas wolny zwiedzając miasto i korzystając z w wielu jego atrakcji i uroków.

Adres: u. Westerplatte 15, 31-033 Kraków, tel. 12 422 95 66

Kraków to nie tylko zabytki, to rozwinięty ośrodek biznesowy. Zapoznaj się z ofertami 186 ofertami obiektów szkoleniowo-konferencyjnych: Miejsca na konferencje Kraków


Best Western


2. Best Western Premier Kraków Hotel

W poszukiwaniu dobrego świetnie wyposażonego i eleganckiego obiektu konferencyjnego warto zwrócić uwagę na ofertę Best Western Premier Kraków Hotel. Obiekt znajduje się w północnej części Krakowa, jest świetnie skomunikowany zarówno z turystyczną częścią miasta, jak i jego biznesowymi dzielnicami. Świetnie więc sprawdzi się jako miejsce organizacji konferencji, szkoleń, eventów, spotkań branżowych czy biznesowych meetingów. Hotelowe centrum konferencyjne ma w ofercie kilkanaście sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Dodatkowo poszczególne sale można ze sobą łączyć, co pozwala na powiększenie powierzchni i pomieszczenie jeszcze większej liczby uczestników.

Wszystkie sale, które wchodzą w skład centrum konferencyjnego, są profesjonalnie zaprojektowane z myślą o dużych imprezach. Posiadają sprawną klimatyzację, doskonałej klasy oświetlenie i nagłośnienie, a także zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny i audiowizualny. Uczestnicy konferencji czy szkoleń mają nieograniczony dostęp do projektorów, rzutników, ekranów i innych urządzeń, a także mogą do woli korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne. Organizatorzy konferencji mogą więc skorzystać z oferty hotelowej restauracji i zamówić poczęstunek kawowy czy przygotowanie eleganckiego lunchu czy przyjęcia.

Best Western Premier Kraków Hotel posiada 300 miejsc noclegowych w eleganckich, świetnie wyposażonych apartamentach. Można więc bez problemu zorganizować w obiekcie kilkudniową konferencję. Uczestnicy będą mieli zaplecze noclegowe, a jednocześnie możliwość korzystania ze wszystkich hotelowych atrakcji czy udogodnień. Poza świetnymi warunkami do organizowania biznesowych wydarzeń, hotel ma duży, przestronny parking strzeżony, jest świetnie skomunikowany z miastem, daje więc możliwość korzystania ze wszystkich krakowskich atrakcji.

Adres: Opolska 14a, 31-323 Kraków, tel. 12 376 37 00

Interesują Cię miejsca z dala od zgiełku miasta? Sprawdź 404 obiekty hotelowe z województwa małopolskiego: Sale konferencyjno-szkoleniowe Małopolskie

Data publikacji: 23.07.2019

Nasi partnerzy