\ Aktualności Kraków - Kameralne sale konferencyjne w okolicy Rynku w Krakowie
img

Kameralne sale konferencyjne w okolicy Rynku w Krakowie


Cluster cowork

1. Konferencja w ośrodku Cluster Cowork w Krakowie

Cluster Cowork to nowoczesne, wirtualne biuro, zlokalizowane w pobliżu Starego Miasta w Krakowie. To miejsce, które zostało przygotowane z myślą o biznesie, a także o osobach, które są zainteresowane przestrzenią coworkingową. Ośrodek posiada 3 sale konferencyjne, dwie większe nawet na 220 osób i jedną mniejszą na kilkadziesiąt osób.

Istnieje możliwość ustawienia krzeseł na wiele sposobów, dzięki czemu można tu zorganizować zarówno konferencję, jak i szkolenie czy inne bardziej warsztatowe wydarzenia. Sale są doskonale wyposażone, przestronne i jasne oraz klimatyzowane. Są wyposażone w odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie, a także posiadają wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne i audiowizualne, które są niezbędne do przeprowadzenia konferencji na wysokim poziomie.

W Cluster Cowork można zorganizować zarówno konferencję na większą skalę, jak i niewielkie spotkania biznesowe, integracyjne, szkolenia czy eventy. Istnieje również możliwość skorzystania z usług cateringowych – lunch, obiad czy kolacja biznesowa będą wartością dodaną do branżowych spotkań czy szkoleń. Doskonała lokalizacja, wygodny dojazd oraz bliskość krakowskie starówki to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w takim miejscu z pewnością będzie udane i pozostawi jak najlepsze wrażenia.

Adres: ul. Józefitów 8, 30-039 Krajów, tel. 727 940 403

W Krakowie znajdziesz 186 obiektów umożliwiających organizację wydarzeń biznesowych: Sale konferencyjne w Krakowie


Hotel Amadeus


2. Konferencja w Hotelu Amadeus w Krakowie

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego, klimatycznego miejsca na zorganizowanie konferencji lub innego branżowego wydarzenia, warto sprawdzić ofertę Hotelu Amadeus w Krakowie. Hotel znajduje się w zabytkowej, bardzo efektownej kamienicy w pobliżu krakowskiego Rynku. To doskonała przestrzeń do zorganizowania niewielkich, kameralnych spotkań. Hotel posiada dwie sale konferencyjne – większa na 42 osoby oraz mniejszą na 24 osoby. Sale są świetnie zaprojektowane, posiadają wysokiej jakości wyposażenie, a także niezbędny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji uczestników spotkań są rzutniki, ekrany, monitory, a także dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego wi-fi. Hotel Amadeus posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, istnieje więc możliwość zorganizowania biznesowego lunchu, eleganckiego bankietu czy poczęstunku w przerwie kawowej. Hotel doskonale sprawdzi się do organizowania jednodniowych wydarzeń, jak i do kilkudniowych spotkań. Uczestnicy konferencji mają możliwość nocowania w hotelowych pokojach oraz korzystać ze wszystkich dostępnych w obiekcie atrakcji. Niezwykłe położenie, doskonały dojazd oraz wyjątkowa atmosfera obiektu to gwarancja zorganizowania spotkania biznesowego na najwyższym poziomie.

Adres: ul Mikołajska 20, 30-027 Kraków, tel. 12 429 60 70


Atrium hotel


3. Konferencja w Hotelu Atrium

W poszukiwaniu idealnych miejsc konferencyjnych w Krakowie warto przyjrzeć się ofercie Hotelu Atrium, który położony jest w samym sercu Starego Miasta. Takie położenie sprawia, że uczestnicy wszystkich organizowanych w hotelu wydarzeń mają bezproblemowy i szybki dostęp do wszystkich krakowskich atrakcji turystycznych. Wygodny dojazd oraz sporo miejsc parkingowych sprawiają, że w hotelu można zorganizować konferencję nawet na międzynarodową skalę. Hotel Atrium posiada doskonale przygotowane i zaprojektowane zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzą dwie sale – główna oraz patio. Główna sala konferencyjna o powierzchni 75 metrów kwadratowych umożliwia zorganizowanie wydarzenia dla 60 osób. Mniejsza sala patio świetnie sprawdzi się jako miejsce przyjęć, eventów, szkoleń, wernisaży oraz spotkań biznesowych i branżowych. Obie sale są przestronne, jasne, mają doskonałe oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji klientów biznesowych są wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia multimedialne – rzutniki, projektory, monitory oraz inne narzędzia multimedialne. Uczestnicy wszystkich wydarzeń mają też możliwość korzystania z oferty hotelowej restauracji, która jest w stanie przygotować dowolny posiłek: lunch, przyjęcie czy elegancki bankiet. Jeżeli szukają Państwo kameralnego miejsca na organizację dowolnego spotkania branżowego, Hotel Atrium to rozwiązanie idealne.

Adres: ul Krzywa 7, 31-149 Kraków, tel. 12 430 02 03

Szukasz czegoś z dala od zgiełku wielkiego miasta? Zapoznaj się z ofertą jednego z 404 obiektów szkoleniowych z Małopolski: Eventy i Konferencje województwo małopolskie

Data publikacji: 22.07.2019

Nasi partnerzy