\ Aktualności Kraków - Konferencja na 500 osób w Krakowie
img

Konferencja na 500 osób w Krakowie


Uczelnia UAM


1. Hotel Galaxy

Położony w samym centrum Krakowa Hotel Galaxy to miejsce o doskonałej lokalizacji, świetnym dojeździe oraz idealnie wyposażonym wnętrzu. Nowoczesne, hotelowe centrum konferencyjne umożliwia zorganizowanie zarówno niewielkiej, kameralnej imprezy, jak i konferencji na międzynarodową skalę. W ofercie centrum jest aż 19 sali konferencyjnych. Największa z nich ma aż 450 metrów kwadratowych i może bez problemu pomieścić 500 osób. Mniejsze sale można dowolnie łączyć modułowo lub w razie potrzeby dzielić na mniejsze pomieszczenia. Oferta centrum konferencyjnego jest bardzo elastyczna i można ją bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie sale są bardzo dobrze wyposażone, przestronne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników konferencji jest wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny, a także bezprzewodowy internet. Hotel posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, które zapewnia poczęstunki kawowe, lunche i obiady biznesowe. W hotelu można zorganizować zarówno kilkugodzinne spotkanie, jak i kilkudniową konferencję dla kilkudziesięciu lub kilkuset uczestników. Uczestnicy takich spotkań mogą korzystać z bogatego pakietu hotelowych atrakcji, a w przerwie między kolejnymi spotkaniami zwiedzić Kraków i najbliższe okolice.

Adres: ul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków, tel. 12 354 59 54

Kraków to malownicze miasto z bogatą historią oraz bazą noclegową i konferencyjną. Zapoznaj się z jednym z 186 obiektów szkoleniowych: Sale na konferencje Kraków


Uczelnia UAM


2. Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Wyjątkowe położenie w pobliżu krakowskiego Starego Miasta sprawia, że hotel Park Inn by Radisson chętnie wybierają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Nowoczesne centrum konferencyjne zapewnia możliwość zorganizowania niewielkich spotkań biznesowych oraz konferencji na większą skalę. W skład hotelowego centrum konferencyjnego wchodzi 5 dużych i bardzo przestronnych sal, których łączna powierzchnia to aż 1000 metrów kwadratowych. Wszystkie sale są klimatyzowane, przestronne, świetnie oświetlone i posiadają doskonałe nagłośnienie. Uczestnicy spotkań organizowanych w centrum konferencyjnym maja możliwość korzystania z wysokiej klasy sprzętu multimedialnego, audiowizualnego oraz z dostępu do bezprzewodowego internetu. Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu w hotelu można również organizować biznesowe lunche, eleganckie przyjęcia oraz bankiety. Nowoczesne, świetnie zaprojektowane centrum konferencyjne to gwarancja, że każde branżowe wydarzenie z pewnością będzie udane. Świetne zaplecze, sporo miejsc parkingowych i eleganckie pokoje hotelowe pozwalają zorganizować kilkudniowe wydarzenia biznesowe, których uczestnicy nie będą narzekać na brak atrakcji.

Adres: ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków, tel. 12 375 55 55


best


3. Best Western Premier Kraków Hotel

Best Western Premier Kraków Hotel położony jest w północnej części Krakowa, ale doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta. Wysokiej klasy obiekt jest idealnie zaprojektowany i spełnia oczekiwania wymagających klientów biznesowych. W hotelu znajduje się mocno rozbudowane centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi kilkanaście różnej wielkości sal i innych pomieszczeń. W największej sali bez problemu zmieści się nawet 600 osób, co pozwala na zorganizowanie konferencji i wydarzeń branżowych na dużą, międzynarodową skalę. Obiekt posiada świetne zaplecze gastronomiczne oraz wiele atrakcji i udogodnień, z których można korzystać w przerwach między spotkaniami lub po zakończeniu konferencyjnego dnia. Można więc zorganizować w nim niewielkie spotkanie biznesowe, jak i kilkudniową konferencję. Do dyspozycji uczestników wydarzenia są wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji i innych spotkań branżowych mogą tez korzystać z uroków Krakowa i jego najbliższych okolic. Centrum konferencyjne w stolicy Małopolski daje bowiem nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o zwiedzanie.

Adres: ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków, tel. 12 376 37 00

Jeśli szukasz obiektu na obrzeżach miasta lub w spokojnej okolicy, sprawdź 404 oferty z województwa małopolskiego: Obiekty konferencyjne województwo małopolskie

Data publikacji: 23.07.2019

Nasi partnerzy