img

Kraków Airport Hotel zdobywcą nagrody Employer Branding!

Krakowska spółka została doceniona w obszarze polityki personalnej i postrzegania pracodawcy przez potencjalnych pracowników. Otrzymany tytuł Solidnego Pracodawcy 2018 tylko potwierdza wysokie standardy jakości zatrudnienia i rozwoju pracowników oraz ogromne zaangażowanie w budowanie organizacji opartej o system wartości i transparentne zasady.

Ocenione zostały min.: warunki zatrudnienia z uwzględnieniem planowanego rozwoju firmy, podejścia do osób niepełnosprawnych, firm zewnętrznych, młodych matek czy pokolenia 50+. Analizowano również system zorganizowanych praktyk i staży czy współpracy z uczelniami wyższymi.


KRk airportSzczególną uwagę zwrócono na możliwości indywidualnego rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych pracowników firmy dzięki szerokiemu wachlarzowi szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych czy zajęć językowych, a także dofinansowania do studiów podyplomowych.

Solidny Pracodawca 2018 tylko potwierdza, że Kraków Airport Hotel jest pracodawcą, z którym warto pozostać na długie lata. Pracownicy doceniają to miejsce pracy, tworząc zespół pełny pasji do gościnności, serdeczności, uprzejmości w stosunku do hotelowcach gości.


Data publikacji: 24.09.2018

Nasi partnerzy