img

Nowo otwarte Hotele w Krakowie

Stolica województwa Małopolskiego jest atrakcyjna nie tylko dla turystów, studentów czy poszukujących pracy, ale przede wszystkim dla biznesu.

W Krakowie znajduje się ponad 180 ośrodków konferencyjnych. Są wśród nich zarówno nowoczesne Centra Konferencyjne, Kongresowe, przestrzenie w biurowcach czy hotelach. Oferta hoteli jest naprawdę bardzo szeroka. W ostatnich latach na krakowskim rynku hotelarskim panował nie lada rozkwit. Otworzonych zostało wiele nowych, w atrakcyjnych lokalizacjach oferujących udogodnienia dla biznesu.
Poniżej przedstawiamy najciekawsze, nowopowstałe obiekty z Krakowa.


bachleda


BACHLEDA LUXURY HOTEL KRAKÓW MGALLERY BY SOFITEL
Plac Kossaka 6, Kraków
Kontakt: 12 424 11 00

Butikowy hotel należy do sieci Accor Hotels. Oferuje standard pięciogwiazdkowy, nawiązujący do dawnych, eleganckich, klasycznych wnętrz z elementami Art Deco. Na jego potrzeby wyremontowano kamienicę mieszczącą się 500 metrów od Katedry Królewskiej na Wawelu. Goście mogą zatrzymać się w jednym z 64 luksusowych pokoi o powierzchni od 24 mkw. do 52 mkw. Wszystkie wyposażono w niezbędne akcesoria, które sprawią, że pobyt w Luxury Hotel był mile wspominany. Do wyposażenia klimatyzowanych pokoi można zaliczyć tv, sejf, minibar, ekspres Nespresso, ekskluzywne kosmetyki oraz komfortowe miejsce do pracy. Pokoje są dobrze wyciszone, można je zaciemnić. Projektanci w luksusowych wnętrzach zastosowali różne szlachetne materiały: ciemne drewno, marmur, kryształ, skórę, aksamity i porcelanę. Na ścianach znajdziemy błękity, odcienie brązu oraz złoto. Dla gości biznesowych przygotowana jedną salę konferencyjną o powierzchni 60 mkw. mogącą pomieścić do 50 osób. Na terenie hotelu znajduję się luksusowe SPA, restauracja GAVI oraz Opus Lounge Bar.


ibis


IBIS STYLES KRAKÓW SANTORINI

Bulwarowa 35 b, Kraków
Kolejny hotel, należący do sieci franczyzowej Orbis, zostanie oddany pod koniec 2019 roku. Położenie, w pobliżu Alei Róż, niecałe 8 km. od Dworca Głównego oraz 21 km. od Portu Lotniczego Balice, sprawia, że będzie to doskonałe miejsce dla podróżujących w interesach. Marka Ibis Styles bowiem charakteryzuje się stosunkowo niskimi cenami, które przyciągają zarówno osoby podróżujące w celach biznesowych, jak i prywatnych. Nowy obiekt powstaje na bazie obecnego Hotelu Santorini i oferował będzie 120 pokoi, restaurację, bar oraz sale konferencyjne. Tematem przewodnim we wnętrzach będą róże oraz motyw Tajemniczego Ogrodu. Są to ewidentne nawiązania do pobliskiej Alei Róż.

Pzoostałe obiekty konferencyjne z Krakowa: Konferencje Kraków

Data publikacji: 17.06.2019

Nasi partnerzy