img

Sale konferencyjne w Pieninach około 120 km od Krakowa

Pieniny

Pieniny to niewielkie pod względem powierzchni i wysokości pasmo górskie w Karpatach, położone w zachodniej Polsce oraz na Słowacji. Choć nie imponują wielkością, góry te są jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych w całej Polsce. Jeśli chodzi o liczbę turystów, przewyższają je jedynie Tatry. Tłumy turystów przybywają w Pieniny zarówno latem, jak i zimą, a także bez względu na pogodę. Ogromna popularność turystyczna Pienin wynika z dużej dostępności komunikacyjnej, wysokich walorów przyrodniczych, a także rozbudowanej infrastruktury noclegowej i turystycznej. W Pieninach znajdziemy też sporo atrakcji architektonicznych, jak chociażby ruiny zamku w Czorsztynie czy gotycko-renesansowy zamek w Niedzicy. Na uwagę zasługują również zabytkowe, drewniane kościółki, które znajdziemy w wielu małych miasteczkach. Sporą atrakcją jest również Zbiornik Czorsztyński, po którym kursują statki przewożące turystów z zamku w Niedzicy do Czorsztyna i z powrotem. Wielbiciele aktywnego zwiedzania mają natomiast możliwość wędrowania mniej lub bardziej trudnymi szlakami górskimi, zarówno pieszymi, jak i rowerowymi. Dużym zainteresowaniem cieszą się również spływy tratwami przełomem Dunajca. Pieniny można zwiedzać na wiele sposobów i stale odkrywać ich piękno oraz niezwykłe środowisko naturalne. Kto raz przybędzie w te góry, zwykle zakochuje się w nich na tyle, żeby wracać w nie jeszcze niejeden raz.
1. Modrzewie Park Hotel ***** w Szczawnicy (120 km od Krakowa)

 Modrzewie Park Hotel


Adres: ul. Park Górny 2, 34-460 Szczawnica
Największa sala konferencyjna: 71
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 38

Hotel Modrzewie Park w Szczawnicy to elegancki, pięciogwiazdkowy obiekt, który łączy w sobie wygodę, komfort oraz familijną atmosferę. Hotel znajduje się w spokojnym otoczeniu na łonie natury, zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie. W obiekcie można również organizować wydarzenia branżowe – konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz firmowe imprezy integracyjne. Hotel posiada 1 salę konferencyjną, kompleksowo wyposażoną i dopasowaną do potrzeb organizatorów wydarzeń branżowych. Do dyspozycji uczestników spotkań jest również profesjonalne zaplecze techniczne oraz dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych i bezprzewodowego internetu. W obiekcie znajduje się elegancka restauracja, która serwuje świetne dania regionalnej kuchni oraz potrawy inspirowane kuchniami świata. Konferencja w Hotelu Modrzewie Park to gwarancja udanego wydarzenia zorganizowanego z dbałością o wszelkie szczegóły.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Modrzewie Park Hotel

2. Dworek Gościnny Szczawnica (120 km od Krakowa)

 Dworek Gościnny Szczawnica


Adres: ul. Park Górny 7, 34-460 Szczawnica
Największa sala konferencyjna: 400
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 200

Dworek Gościnny to stylowy obiekt biznesowo-kulturalny, który zlokalizowany jest w samym centrum Szczawnicy. Dworek cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i gości biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 3 sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości. Największa sala pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 400 osób. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane i urządzone z dbałością o wszelkie detale. Sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, a także posiadają dostęp do nowoczesnych sprzętów audiowizualnych. Dużym atutem obiektu jest świetnie prosperująca restauracja, przygotowująca dania w oparciu o świeże, regionalne składniki. Wysoki poziom obsługi, elastyczna oferta dla klientów biznesowych i wiele dodatkowych udogodnień to gwarancja udanego wydarzenia.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Dworek Gościnny Szczawnica

3. Hotel Nawigator *** w Szczawnicy (120 km od Krakowa)

 Hotel Nawigator


Adres: ul. Zdrojowa 28, 34-460 Szczawnica
Największa sala konferencyjna: 130
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 120

Hotel Nawigator położony jest w samym centrum Szczawnicy. Świetna lokalizacja i wygodny dojazd sprawiają, że obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. W hotelu można organizować wydarzenia branżowe, które mają niezwykłą oprawę. Do dyspozycji organizatorów konferencji są 3 sale konferencyjne: duża, średnia i mała. Największa sala pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 130 osób. Sale są jasne, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, klimatyzację oraz dobre oświetlenie. W hotelu działa również dobrej klasy restauracja, która jest w stanie pomieścić 100 osób. W restauracji można zamówić zestawy posiłków dopasowanych do indywidualnych potrzeb uczestników konferencji. W przypadku kilkudniowych wydarzeń jest możliwość zakwaterowania gości w wygodnych, elegancko urządzonych pokojach hotelowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Nawigator

4. Hotel Batory *** w Szczawnicy (120 km od Krakowa)

 Hotel Batory


Adres: ul. Park Górny 13, 34-460 Szczawnica
Największa sala konferencyjna: 400
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 52

Hotel Batory położony w samym centrum Szczawnicy to obiekt z bogatą historią oraz świetnymi warunkami dla turystów i klientów biznesowych. Hotel cieszy się dużym zainteresowaniem turystów, którzy doceniają doskonałe położenie i wyjątkowy klimat tego miejsca. W ofercie dla organizatorów konferencji i szkoleń jest jedna sala konferencyjna na 400 osób, która jest dobrze oświetlona, klimatyzowana, a także posiada dostęp do nowoczesnych wydarzeń audiowizualnych. Dużym atutem obiektu jest profesjonalna oferta gastronomiczna. Hotelowa restauracja serwuje pyszne dania kuchni polskiej i nie tylko. Organizatorzy konferencji mogą więc zamówić indywidualną oprawę wydarzeń biznesowych, dopasowaną do konkretnych potrzeb. Jest też możliwość zakwaterowania konferencyjnych gości w eleganckich, komfortowo urządzonych hotelowych pokojach.

5. Hotel Smile *** w Szczawnicy (120 km od Krakowa)

 Hotel Smile


Adres: ul. Główna 234, 34-460 Szczawnica
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 72

Hotel Smile w Szczawnicy to stylowy, trzygwiazdkowy obiekt położony w Szczawnicy na uboczu miejscowości. Kameralna atmosfera i bliskie otoczenie przyrody pozwalają na zorganizowanie wydarzeń branżowych, które spełnią oczekiwania zarówno organizatorów, jak i uczestników. W ofercie dla biznesu znajdziemy 2 sale konferencyjne, z których większa może pomieścić 150 osób. Sale są jasne, klimatyzowane, przestronne, a także świetnie wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji uczestników spotkań jest również szybki, bezprzewodowy internet. W hotelu działa wysokiej klasy restauracja, która przygotowuje dania kuchni polskiej oraz kuchni świata. Hotelowa kuchnia przygotowuje indywidualne posiłki, ale również przyjęcia, bankiety i inne spotkania na większą skalę. Organizacja spotkania biznesowego w Hotelu Smile to gwarancja, że wszystko będzie przygotowane na najwyższym poziomie.

6. Hotel Szczawnica Park Resort & Spa **** (120 km od Krakowa)

 Hotel Szczawnica Park Resort & Spa


Adres: ul. Główna 25, 34-460 Szczawnica
Największa sala konferencyjna: 130
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 220

Hotel Szczawnica Park resort & Spa to wyjątkowe miejsce na mapie Pienin, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów indywidualnych i biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 3 sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości, które dodatkowo można ze sobą łączyć. Największa uzyskana powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 130 osób. Sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone, posiadają również dostęp do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. W hotelu funkcjonuje restauracja Kwiat Paproci, która słynie z wysokiej jakości potraw kuchni polskiej i kuchni świata. W restauracji można zamówić indywidualne posiłki dla uczestników konferencji, jak również zaplanować organizację bankietu czy przyjęcia.

Data publikacji: 06.02.2020

Nasi partnerzy