Best Western Efekt Express Hotel Kraków

ul. Opolska 14, 31-323 Kraków(małopolskie)

tel.12 614 57 00

konferencje@krakowexpress.pl

Miejsca noclegowe 362 miejsca noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
basenbasen
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
kantorkantor
parkingparking
parking dozorowanyparking dozorowany
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
komputerkomputer
faxfax
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Dział Sprzedaży i Marketingu
tel. 12 614 57 66
mail: konferencje@krakowexpress.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Bursztynowa (Pokaż) 408
200
280
120
2 Sala Kryształowa (Pokaż) 120
60
100
40
3 Sala Słoneczna (Pokaż) 43
25
45
18
4 Sala Błękitna (Pokaż) 43
25
45
18
5 Sala Piaskowa (Pokaż) 65
30
70
34
6 Sala Mała (Pokaż) 22
6

Informacje

OPIS OBIEKTU                                                                                                   
 
Best Western Efekt Express Hotel to idealne miejsce na imprezę okolicznościową – spotkanie firmowe i biznesowe, wesele, przyjęcie komunijne i z okazji chrztu, studniówki, bankiety lub inne ważne wydarzenia. To również najlepsze miejsce na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, seminariów i konferencji w Krakowie. Obiekt posiada duże zaplecze szkoleniowe, noclegowe i gastronomiczne. 
 
Współpracuje z Best Western PREMIER, innym krakowskim hotelem, tworząc razem z nim Największe Centrum Konferencyjno – Kongresowe w mieście.
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE W KRAKOWIE                                                
 
Obiekt posiada 6 sal konferencyjnych: Salę Bursztynową dla 280 osób, Kryształową dla 100, Piaskową – 70, Słoneczną i Błękitną – 45, przy układzie teatralnym oraz Małą dla 6. Dobrze wyposażone i klimatyzowane sale są odpowiednie na szkolenia, seminarium i konferencje w Krakowie. Dla uczestników dostępne są miejsca noclegowe w 179 pokojach: 54 z łóżkiem dwuosobowym, 117 z dwoma osobnymi łóżkami, 7 przystosowane dla niepełnosprawnych i 1 apartament, w atrakcyjnej cenie. Każdy pokój posiada łazienkę, radio, TV-SAT, telefon z pocztą głosową i funkcją automatycznego budzenia, biurko, klimatyzację z indywidualnym sterowaniem, zestaw do robienia kawy i herbaty oraz suszarkę. Goście hotelowi korzystają z baru i z restauracji oraz możliwa jest pełna obsługa gastronomiczna konferencji. 
 
Obiekt dysponuje także ogrodzonym i monitorowanym parkingiem dla około 230 pojazdów – płatnym. Możliwe jest także skorzystanie z usług pralniczych w trakcie pobytu po kontakcie z recepcją. Bankomat sieci Euronet, kantor, sklepik z pamiątkami, ksero, faks, siłownia, basen, sauna, sejf hotelowy, przechowalnia bagażu i automaty do sprzedaży napojów i słodyczy oraz toaleta dla osób niepełnosprawnych z przewijakiem dla niemowląt to udogodnienia dostępne dla uczestników konferencji w Krakowie w Best Western Efekt Express Hotel. 
 
Na potrzeby szkoleniowo – konferencyjne udostępnia się: rzutnik pisma i slajdów, projektor multimedialny, faks i ksero, ekran, nagłośnienie, zestaw video, komputer, drukarkę, hotspot i bezpłatny dostęp do Internetu.
 
OPIS OKOLICY                                                                                                   
 
Best Western Efekt Express Hotel jest zlokalizowany przy ulicy Opolskiej 14 w Krakowie. Bardzo łatwo dojedziemy do niego z centrum miasta autobusami komunikacji miejskiej – linii 172 (przystanek „Opolska”) albo 130 (przystanek „Różyckiego). Od przystanku do hotelu jest jedynie kilkaset metrów. 
 
Świetna lokalizacja i dobre połączenie z centrum miasta to atut organizowania konferencji w Krakowie. 
 
Informacje dotyczące wynajmu sal konferencyjnych w Krakowie na organizację spotkań oraz seminariów i konferencji uzyskamy w Dziale Sprzedaży i Marketingu:
 
e-mail:konferencje@krakowexpress.pl
tel.: 12 614 57 66

Voucher

Nasi partnerzy