Hotel Atrium

ul. Krzywa 7, 31-149 Kraków(małopolskie)

tel.12 430-02-03

hotelatrium@hotelatrium.pl

Miejsca noclegowe 119 miejsc noclegowych
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Telefonicznie: (0-12) 430-02-03, faxem: (0-12) 430-01-96, e-mailem: biuro@hotelatrium.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 PATIO (Pokaż) 57
50
28
24
2 Sala Główna (Pokaż) 70
60
42
36

Informacje

Zaplecze Konferencyjne

Główna Sala Konferencyjna o powierzchni 75m2 pozwala na przeprowadzenie w komfortowych warunkach spotkań nawet dla 60 osób. Jest klimatyzowana oraz wyposażona w standardowy sprzęt konferencyjny oraz nagłośnienie. Do wyposażenia należy m.in. rzutnik pisma, TV/VIDEO, ekran, flip chart, bezprzewodowe i przewodowe łącze internetowe. Co ważne do dyspozycji organizatora oddano 100- calową tablicę multimedialną Myboard, która pozwala na szereg udogodnień jak: odtwarzanie video z możliwością „pisania” na filmie, zrzuty video czy ręczne dopisywanie notatek do dokumentów.

Sala Patio jest salą wielofunkcyjną o powierzchni 57 m², która jest idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, wernisaży, przyjęć i innych eventów. Sala jest klimatyzowana i posiada przeszklony dach. Możliwe jest zarówno częściowe, jak i całkowite zaciemnienie.

Główna Sala Konferencyjna umożliwia organizację spotkań dla:

  • 60 osób przy ustawieniu teatralnym

  • 42 osób przy ustawieniu szkolnym

  • 36 osób przy ustawieniu w podkowę

Sala Patio umożliwia organizację spotkań dla:

  • 50 osób przy ustawieniu teatralnym

  • 28 osób przy ustawieniu szkolnym

  • 24 osób przy ustawieniu w podkowę

Baza noclegowa 

Baza noclegowa hotelu składa się z 52 odnowionych  jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi oraz apartamentów typu studio lub rodzinnych. Pokoje wyposażono w komfortowe, klasyczne meble, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telefon, tv oraz łazienki z prysznicem,  w których na gości czekają: suszarka do włosów, ręczniki i kosmetyki z minerałów z Morza Martwego. Apartamenty oferują dostęp do w pełni wyposażonej kuchni oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty - dostępny na specjalne życzenie.

Zaplecze Gastronomiczne

Podczas trwania wydarzenia można skorzystać z wyjątkowej oprawy gastronomicznej, o którą zadba szef kuchni hotelowej restauracji. W ofercie znalazło się kilka wariantów przerw kawowych, podczas których delektować się można aromatyczną kawą oraz przepysznymi ręcznie wypiekanymi ciastami. Podczas dłuższych eventów warto spróbować dań z zestawów lunchowych.

Lokalizacja

Atrium Hotel***  to trzygwiazdkowy hotel położony w samym sercu Krakowa, tuż przy Rynku Głównym. Tak dogodne położenie gwarantuje doskonałe możliwości dojazdu, dostęp do atrakcji turystycznych oraz ciszę i spokój.

>>>>Oferta<<<<

Voucher

Nasi partnerzy