Hotel RT Regent

ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków(małopolskie)

tel. (12) 430 62 34, (12) 430 61 58

regent@rthotels.com.pl

Miejsca noclegowe 67 miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Kominkowa (Pokaż) 31.5
30
20
20

Informacje

OPIS OBIEKTU                                                                                                   
 
Hotel RT Regent należy do znanej i cenionej sieci hoteli w Krakowie – RT Hotels. Idealnie nadaje się na zorganizowanie prezentacji produktów, szkolenia, seminarium albo spotkania i konferencji w Krakowie. 
 
Świetna lokalizacja, zabytkowe wnętrze, wykwalifikowany i życzliwy personel, nowoczesne wyposażenie szkoleniowe, przystosowanie dla niepełnosprawnych oraz zaplecze noclegowe i gastronomiczne to najważniejsze zalety hotelu. Hotel RT Regent to sale konferencyjne z bazą noclegową i gastronomiczną, dlatego oferuje kompleksową obsługę uczestników seminarium i konferencji w Krakowie.
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE W KRAKOWIE – Hotel RT Regent                   
 
Hotel RT Regent ma jedną salę konferencyjną dla 30 i 20 osób, w zależności od ustawienia krzeseł. Dla uczestników wydarzenia może zostać przygotowany specjalny bufet kawowy w kilku opcjach lub lunch w trakcie przerwy. Poza tym możliwe jest zamówienie kolacji, jeśli program szkolenia tego wymaga. Hotel posiada bowiem zaplecze gastronomiczne – przytulną restaurację. Sala konferencyjna w Krakowie jest dobrze wyposażona. Udostępnia: rzutnik pisma i slajdów, ekran i projektor multimedialny dla użytku szkoleniowego, gdy jest potrzeba. Kameralna i stylowo urządzona sala sprzyja negocjacjom, prezentacjom i dyskusjom. 
 
Hotel dysponuje 67 miejscami noclegowymi w 39 pokojach: jedno-, dwu- i trzyosobowych dla osób niepalących z łazienką, przy czym jeden trzyosobowy jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój jest wyposażony w LCD TV, radio-budzik i telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt posiada także sejf, co jest dodatkowym atutem. 
 
W pokojach o wyższym standardzie, znajduje się: dodatkowa sofa i zestaw do zrobienia kawy i herbaty. Obiekt jest również przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi. Na życzenie klientów udostępnia łóżeczko, pościel dziecięca, wanienkę, maty antypoślizgowe do brodzika, zabawki i książeczki dla najmłodszych gości hotelowych. Za dodatkową opłatą można przyjechać ze zwierzętami. Wszystko w przystępnej cenie, atrakcyjnej dla rodzin i biznesu. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                  
 
Hotel RT Regent ma najlepszą lokalizację na konferencje w Krakowie. Znajduje się w zabytkowej, kameralnej kamienicy w centrum miasta przy ulicy Bożego Ciała 19. Umożliwia to szybkie dotarcie do głównych punktów miasta. Usytuowany na Kazimierzu, w historycznej dzielnicy Krakowa, sprawia, że najważniejsze miejskie zabytki są w jednym miejscu. Dlatego konferencje w Krakowie można pogodzić ze zwiedzaniem bez straty czasu na dojeżdżanie do centrum, gdzie większość obiektów jest zlokalizowana. 

Voucher

Nasi partnerzy