Hotel RT Regent

ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków(małopolskie)

tel.(12) 430 62 34, (12) 430 61 58

regent@rthotels.com.pl

Miejsca noclegowe 67 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Kominkowa (Pokaż) 31.5
30
20
20

Informacje

OPIS OBIEKTU                                                                                                   
 
Hotel RT Regent należy do znanej i cenionej sieci hoteli w Krakowie – RT Hotels. Idealnie nadaje się na zorganizowanie prezentacji produktów, szkolenia, seminarium albo spotkania i konferencji w Krakowie. 
 
Świetna lokalizacja, zabytkowe wnętrze, wykwalifikowany i życzliwy personel, nowoczesne wyposażenie szkoleniowe, przystosowanie dla niepełnosprawnych oraz zaplecze noclegowe i gastronomiczne to najważniejsze zalety hotelu. Hotel RT Regent to sale konferencyjne z bazą noclegową i gastronomiczną, dlatego oferuje kompleksową obsługę uczestników seminarium i konferencji w Krakowie.
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE W KRAKOWIE – Hotel RT Regent                   
 
Hotel RT Regent ma jedną salę konferencyjną dla 30 i 20 osób, w zależności od ustawienia krzeseł. Dla uczestników wydarzenia może zostać przygotowany specjalny bufet kawowy w kilku opcjach lub lunch w trakcie przerwy. Poza tym możliwe jest zamówienie kolacji, jeśli program szkolenia tego wymaga. Hotel posiada bowiem zaplecze gastronomiczne – przytulną restaurację. Sala konferencyjna w Krakowie jest dobrze wyposażona. Udostępnia: rzutnik pisma i slajdów, ekran i projektor multimedialny dla użytku szkoleniowego, gdy jest potrzeba. Kameralna i stylowo urządzona sala sprzyja negocjacjom, prezentacjom i dyskusjom. 
 
Hotel dysponuje 67 miejscami noclegowymi w 39 pokojach: jedno-, dwu- i trzyosobowych dla osób niepalących z łazienką, przy czym jeden trzyosobowy jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój jest wyposażony w LCD TV, radio-budzik i telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt posiada także sejf, co jest dodatkowym atutem. 
 
W pokojach o wyższym standardzie, znajduje się: dodatkowa sofa i zestaw do zrobienia kawy i herbaty. Obiekt jest również przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi. Na życzenie klientów udostępnia łóżeczko, pościel dziecięca, wanienkę, maty antypoślizgowe do brodzika, zabawki i książeczki dla najmłodszych gości hotelowych. Za dodatkową opłatą można przyjechać ze zwierzętami. Wszystko w przystępnej cenie, atrakcyjnej dla rodzin i biznesu. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                  
 
Hotel RT Regent ma najlepszą lokalizację na konferencje w Krakowie. Znajduje się w zabytkowej, kameralnej kamienicy w centrum miasta przy ulicy Bożego Ciała 19. Umożliwia to szybkie dotarcie do głównych punktów miasta. Usytuowany na Kazimierzu, w historycznej dzielnicy Krakowa, sprawia, że najważniejsze miejskie zabytki są w jednym miejscu. Dlatego konferencje w Krakowie można pogodzić ze zwiedzaniem bez straty czasu na dojeżdżanie do centrum, gdzie większość obiektów jest zlokalizowana. 

Voucher

Nasi partnerzy