img

Duża sala konferencyjna pod Krakowem

Organizując konferencję, dla dużej liczby gości, warto rozejrzeć się za obiektami położonymi w pobliżu Krakowa.

Bliskość zabytkowej części Krakowa, portu lotniczego czy pozostałych atrakcji Małopolski, a przy tym komfort podróżowania bez korków w godzinach szczytu, to niewątpliwe atuty obiektu położonego w okolicach miasta Kraka.

Poszukujesz obiektu konferencyjnego w Krakowie? Sale Konferencyjne Kraków

Poniżej przedstawiamy obiekt, który spełnia wszystkie wymogi stawiane przed obiektem konferencyjnym, dodatkowo położony jest na atrakcyjnym terenie sprzyjającym rekreacji.


folwark


Folwark Zalesie
Grajów 150, Wieliczka,
Kontakt: 12 271 28 93

Obiekt położony zaledwie 25 km od Rynku Głównego oraz 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce, położony jest na 30 hektarowym terenie, który obfituje w malownicze wzniesienia, lasy oraz łąki. Ponad 200 letnia historia nakreśliła charakter tego miejsca.

W 2001 roku budynki kompleksu zostały odpowiednio zaadoptowane na komfortową bazę noclegową, część restauracyjną oraz konferencyjną. Obiekt dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach urządzonych w tradycyjnym polskim stylu, charakterystycznym dla tej okolicy.
Z okien rozpościerają się piękne widoki, na okoliczne lasy i góry, między innymi można podziwiać Tatry oraz Babią Górę.

Do dyspozycji gości biznesowych oddano Centrum Konferencyjno-Bankietowe o powierzchni 2000 mkw. Największa, z 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych, pomieści 800 osób. Dodatkowo Sala Maneż posiada antresolę o powierzchni 500 mkw. oraz scenę. Dla mniejszych grup przygotowano kameralne sale szkoleniowe.
Wszystkie sale zostały wyposażone w nowoczesnych sprzęt konferencyjny: ekrany, projektory i mikrofony bezprzewodowe oraz profesjonalne nagłośnienie. Doskonałe zaplecze gastronomiczne zapewni możliwość ciągłych przerw kawowych lub zorganizowane lunche czy kolacje.

Ogromny teren, na którym położony jest Folwark Zalesie, idealnie nadaje się na miejsce organizacji firmowych imprez integracyjnych, wspólnych pikników czy aktywności sportowych. Wśród organizowanych eventów outdoor znajdują się m.in. paintball, przeprawa quadami przez las, nauka strzelania z łuku z Mistrzem Olimpijskim, tyrolka czy zorbing. W murach ośrodka można zorganizować grupową naukę tańca towarzyskiego, grę w Casino czy wieczór w rytmie brazylijskiej Samby. Możliwości jest wiele, oferta jest dostosowywana do konkretnego klienta.

Więcej o obiekcie: Folwark Zalesie

Data publikacji: 17.06.2019

Nasi partnerzy