img

Konferencja w hotelu 3-gwiazdkowym w Krakowie – porównaj sale

1. Konferencje w Hotelu Perła w Krakowie

Hotel Perła to nowoczesny i komfortowy obiekt położony w dobrej lokalizacji i z wygodnym dojazdem. Obiekt doskonale sprawdza się jako miejsce organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy branżowych eventów. W ofercie biznesowej hotelu są trzy sale konferencyjne. Jedna większa ma powierzchnię 150 metrów kwadratowych, dwie mniejsze natomiast 25 metrów kwadratowych. Sale są nowocześnie i komfortowo wyposażone, posiadają niezbędny sprzęt multimedialny i audiowizualny do przeprowadzenia prezentacji czy szkolenia. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są projektory, rzutniki, tablice multimedialne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel Perła posiada spore zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Do dyspozycji uczestników konferencji jest 100 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach, które przydadzą się w czasie kilkudniowych szkoleń. Hotelowa restauracja dba o kulinarną oprawę konferencji i spotkań, przygotowując lunche, obiady, serwisy kawowe, a także eleganckie bankiety.

Adres: ul. Zakopiańska 180 B, 30-435 Kraków, tel. 12 267 31 92

Zajrzyj i porównaj oferty wszystkich obiektów konferencyjnych z województwa małopolskiego: Sale na szkolenie i konferencie Małopolska


wilga


2. Konferencje w Hotelu Wilga w Krakowie

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego i świetnie wyposażonego obiektu konferencyjnego z możliwością noclegów, Hotel Wilga w Krakowie to miejsce idealne. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta z widokiem na zabytkowy Kazimierz. Centrum konferencyjne hotelu to aż 5 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, w których można zorganizować zarówno większą konferencję, jak i bardziej kameralne spotkania, eventy czy szkolenia. Wszystkie sale konferencyjne posiadają świetne zaplecze techniczne, oświetlenie, nagłośnienie, urządzenia multimedialne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada świetną bazę gastronomiczną oraz noclegową. Restauracja W Hotelu Wilga dba o odpowiednią oprawę kulinarną organizowanych w obiekcie wydarzeń. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mają natomiast możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach i korzystania ze wszystkich udogodnień i atrakcji. Wysoki poziom obsługi oraz doskonałe wyposażenie to gwarancja, że konferencja w takiej oprawie z pewnością będzie udana.

Adres: ul. Przedwiośnie 16, 30-502 Kraków

3. Konferencje w Hotelu RT Regent w Krakowie

Hotel RT Regent znajduje się w świetnej lokalizacji w centrum Krakowa. Ma pięknie urządzone, zabytkowe wnętrze, które posiada również szereg nowoczesnych udogodnień dla gości indywidualnych i biznesowych. Hotelowe centrum konferencyjne jest świetnie przygotowane do organizacji konferencji, szkoleń, różnego rodzaju eventów oraz spotkań biznesowych. Obiekt posiada elegancką salę konferencyjną z dobrym oświetleniem, wyposażeniem oraz zapleczem technicznym. Do dyspozycji uczestników wydarzeń sa projektory, rzutniki, monitory oraz inne sprzęty multimedialne. W całym obiekcie jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel RT Regent to idealna baza noclegowa dla uczestników kilkudniowych konferencji. Dodatkowo, obiekt posiada świetne zaplecze gastronomiczne, a hotelowa restauracja zadba o wysoki poziom usług kulinarnych towarzyszących konferencjom czy szkoleniom. Jeśli szukają Państwo miejsca na kameralną konferencję w sercu Krakowa, Hotel RT Regent spełni wszystkie oczekiwania.

Adres: ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków, tel. 12 430 62 34


lavender


4. Konferencje w Hotelu Lavender w Krakowie

Hotel Lavender to piękny obiekt o zabytkowej architekturze położony w samym sercu Krakowa. Świetnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla turystów, a także jako lokalizacja kameralnej konferencji czy spotkania biznesowego. Hotelowe centrum konferencyjne posiada dwie kameralne sale konferencyjno-szkoleniowe, które są wyposażone we wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia spotkania na wysokim poziomie. Sale są klimatyzowane, posiadają sprawdzone oświetlenie oraz dostęp do urządzeń multimedialnych, audiowizualnych i sprzętu biurowego. Hotel dysponuje miejscami noclegowymi w wygodnych, komfortowo urządzonych apartamentach. Można więc zorganizować w nim nawet kilkudniowe spotkanie, w trakcie którego goście mogą korzystać z wielu krakowskich atrakcji. O oprawę kulinarną zadba natomiast hotelowa restauracja, która organizuje serwisy kawowe, lunche oraz eleganckie przyjęcia biznesowe. Hotel Lavender to wysoki poziom obsługi i niezwykły klimat, dzięki któremu każde biznesowe spotkanie będzie udane.

Adres: ul. Długa 49, 31-147 Kraków, tel. 885 030 205

Sprawdź pozostałe sale na eventy firmowe w Krakowie: Kraków sale eventowe
Data publikacji: 09.08.2019

Nasi partnerzy