img

Konferencja w hotelu 4-gwiazdkowym w Krakowie – porównaj sale

1. Konferencje w Hotelu Kossak w Krakowie

Nowoczesny, luksusowy Hotel Kossak położony w efektownej lokalizacji to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy innego wydarzenia branżowego. Hotelowe centrum konferencyjne znajduje się na 6 piętrze z niezwykłym widokiem na zabytkową dzielnicę Krakowa. Centrum dysponuje trzema salami konferencyjnymi oraz unikalną oranżerią. Przestrzeń sal konferencyjnych można dowolnie łączyć lub dzielić, dzięki czemu można uzyskać powierzchnię idealnie dopasowaną do potrzeb konkretnego klienta.

Nowoczesne zaplecze konferencyjne Hotelu Kossak wyposażone jest w doskonałej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, a także w nowoczesne urządzenia multimedialne i audiowizualne. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest również bezprzewodowy internet. Uczestnicy spotkań kilkudniowych mają możliwość zakwaterowania w eleganckich, komfortowo urządzonych hotelowych apartamentach oraz korzystania ze wszystkich atrakcji i udogodnień. Hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne, a restauracja jest w stanie stworzyć wspaniałą oprawę kulinarną każdej imprezy. Wysoka jakość usług, doskonałe zaplecze techniczne oraz świetne położenie z wygodnym dojazdem sprawiają, że Hotel Kossak spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji i spotkań biznesowych.

Adres: Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków, tel. 12 379 59 00

Oto najlepsze miejsca do organizacji wydarzeń biznesowych w województwie małopolskim: Miejsca do organizacji konferencji Małopolskie


quenn


2. Konferencje w Hotelu Quenn Boutique w Krakowie

Hotel Quenn Boutique położony jest w samym sercu Krakowa. Znajduje się w obiekcie o zabytkowej architekturze, jednak jego wnętrze spełnia najnowocześniejsze światowe standardy. Hotel posiada świetny dojazd, sporo miejsc parkingowych oraz wiele udogodnień dla turystów oraz osób, które chcą w obiekcie zorganizować konferencję, szkolenie czy inne spotkanie biznesowe. Bogato wyposażone centrum konferencyjne ma elastyczną ofertę, można więc ją idealnie dopasować do konkretnych potrzeb klientów biznesowych.

W hotelu znajdują się 3 duże, przestronne sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni. Można w nich zorganizować zarówno konferencję na większą skalę, jak i niewielkie, bardziej kameralne spotkania czy szkolenia. Wszystkie sale posiadają doskonałe zaplecze techniczne, klimatyzację, dobre nagłośnienie i oświetlenie. Do dyspozycji uczestników imprez są sprzęty multimedialne i audiowizualne. Jest również możliwość korzystania z dostępu do bezprzewodowego internetu. Hotel ma świetną bazę gastronomiczną oraz noclegową. Hotelowa restauracja Amarylis zapewni efektowną oprawę kulinarną każdej konferencji, spotkania biznesowego czy bankietu. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mogą natomiast skorzystać z zakwaterowania w eleganckich, komfortowo wyposażonych hotelowych apartamentach.

Adres: ul. Dietla 60, 31-039 Kraków, tel. 12 433 33 03


qubus


3. Konferencje w Hotelu Qubus w Krakowie

Jeśli poszukują Państwo eleganckiego, doskonale wyposażonego centrum konferencyjnego w sercu Małopolski, Hotel Qubus z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. To nowoczesny, stylowy obiekt położony w wygodnej lokalizacji w Krakowie. Posiada dobry dojazd oraz sporo miejsc parkingowych, co z pewnością jest ułatwieniem dla osób podróżujących autem. W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się 8 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości oraz kilka mniejszych pomieszczeń przeznaczonych na spotkania biznesowe czy niewielkie eventy.

Przestrzeń konferencyjna jest doskonale zaprojektowana z dbałością o wszystkie standardy. Wszystkie sale konferencyjne posiadają doskonałe oświetlenie, nagłośnienie, są klimatyzowane i mają na stanie nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Użytkownicy sal konferencyjnych mogą również korzystać z centrum biznesu, w którym znajduje się wszelki niezbędny sprzęt biurowy. Hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Restauracja w hotelu zapewnia bogatą oprawę kulinarną imprez. Uczestnicy kilkudniowych konferencji czy zjazdów mają natomiast możliwość zakwaterowania w eleganckich, świetnie urządzonych apartamentach.

Adres: ul. Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków, tel. 12 374 51 00

Wszystkie obiekty szkoleniowo-konferencyjne w Krakowie: Obiekty konferencyjno-szkoleniowe Kraków

Data publikacji: 08.08.2019

Nasi partnerzy