img

Nowoczesne sale konferencyjne w okolicach Rynku w Krakowie


Radisson


1. Konferencja w Radisson Blue Hotel w Krakowie

Pięciogwiazdkowy Radisson Blue Hotel znajduje się w kulturalnej i biznesowej dzielnicy Krakowa, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na zorganizowanie konferencji na najwyższym światowym poziomie. W ofercie dla biznesu obiekt posiada 8 eleganckich, przestronnych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić od kilku do 150 osób. Dzięki temu w obiekcie można zorganizować wydarzenie na dużą skalę, a także niewielki event czy szkolenie biznesowe.
Wszystkie sale konferencyjne dostępne w Radisson Blue Hotel są przestronne, nowoczesne, klimatyzowane, a także wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny.
Do dyspozycji uczestników są urządzenia multimedialne, audiowizualne oraz nagłośnieniowe. Jest również możliwość korzystania z darmowego dostępu do bezprzewodowego internetu.
Hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zorganizować w czasie konferencji zarówno poczęstunek w przerwie kawowej, jak i elegancki bankiet. Dzięki doskonałej bazie lokalowej i nowoczesnym apartamentom hotel umożliwia organizowanie nawet kilkudniowych konferencji, których uczestnicy mogą korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji i udogodnień.

Adres: ul. Straszewskiego 17, 31-101 Kraków, tel. 12 618 88 88

Poszukujesz sali na event firmowy w Krakowie? Sprawdź oferty 186 hoteli i obiektów konferencyjnych w krakowie: Sale na eventy firmowe w Krakowie

Holiday Inn


2. Konferencja w hotelu Holiday Inn Kraków City Centre

Nowoczesny, elegancki Holiday Inn Kraków City Centre położony jest w samym sercu Krakowa, w pobliżu zabytkowej starówki. To niezwykłe miejsce łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, która widoczna jest na każdym kroku. Hotelowe centrum konferencyjne posiada szeroką, elastyczną ofertę, dzięki czemu bez problemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie hotelu dla biznesu znajduje się 16 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Największa sala jest w stanie pomieścić nawet 400 osób. Szeroki wybór sal oraz możliwości ustawienia stołów to gwarancja, że w hotelu można bez problemu zorganizować zarówno konferencję na skalę międzynarodową, jak i bardziej kameralne wydarzenia biznesowe: eventy, spotkania branżowe, szkolenia.
Wszystkie sale, które znajdują się w centrum konferencyjnym, są w stu procentach przystosowane do organizacji sporych wydarzeń. Są duże, klimatyzowane, przestronne, posiadają świetny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy. Uczestnicy wydarzeń mogą korzystać z zaawansowanych technologicznie urządzeń multimedialnych i audiowizualnych. Jest też możliwość dostępu do bezpłatnego internetu. Holiday Inn Kraków City Centre posiada doskonałą bazę noclegową i gastronomiczną, co sprawia, że świetnie sprawdzi się także przy organizacji kilkudniowych wydarzeń. Oferta centrum konferencyjnego jest elastyczna, można więc ją dopasować indywidualnie i zorganizować wydarzenie, które na pewno będzie zapamiętane w branży i nie tylko.

Adres: ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków, tel. 12 619 01 55


hotel Kossak


3. Konferencja w Hotelu Kossak w Krakowie

Nowoczesny, luksusowy Hotel Kossak położony jest w samym centrum Krakowa, nieopodal zabytkowej starówki oraz innych znanych obiektów. Efektowna architektura, nowoczesne wnętrze oraz wysokiej jakości obsługa zapewniają organizację wydarzeń dla biznesu na najwyższym, światowym poziomie. Hotel posiada świetnie rozwinięte centrum biznesowe, z którego korzystają zarówno organizatorzy dużych konferencji, jak i niewielkich eventów czy spotkań branżowych. W ofercie biznesowej hotelu znajduje się 8 sali konferencyjnych, wśród których największa ma aż 140 metrów kwadratowych i jest w stanie pomieścić 170 osób. Ale są świetnie wyposażone, klimatyzowane, dobrze oświetlone i nagłośnione. Każda sala posiada najwyższej klasy sprzęt multimedialny oraz audiowizualny. Centrum konferencyjne posiada doskonałe zaplecze gastronomiczne. Hotelowa restauracja jest w stanie przygotować wszelkie posiłki na potrzeby biznesowych wydarzeń – od kawowych poczęstunków, aż po eleganckie bankiety i przyjęcia. Hotel Kossak w Krakowie to miejsce, w którym konferencja odbędzie się na doskonałym poziomie. Obiekt świetnie sprawdza się przy jednodniowych wydarzeniach, jak i przy konferencjach trwających kilka dni. Wtedy uczestnicy mają możliwość korzystania z zaplecza noclegowego oraz wszelkich hotelowych udogodnień i atrakcji.

Adres: Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków, 12 379 59 00

Organizujesz imprezę plenerową? Wybierz jeden z 404 obiektów z województwa małopolskiego: Obiekty na konferencje województwo małopolskie

Data publikacji: 22.07.2019

Nasi partnerzy